• Дружба киян з домашніми тваринами незабаром отримає законне підґрунтя

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 16 серпня 2007 року
У вересні Київрада має розглянути нові правила утримання собак і котів, так як старі не переглядались з 1997 року

Як повідомила тимчасово виконуюча обов’язки директора комунального підприємства «Центру ідентифікації тварин» Тетяна Шепітько, у вересні Київрада має розглянути нові правила утримання собак і котів, так як  старі не переглядались з 1997 року, повідомляє прес-служба КМДА.

У пакеті документів будуть також положення про зони вигулу і дресирування, програма «Собака – компаньйон» щодо потенційно агресивних чотириногих. На виконання доручень керівництва Київської міської державної адміністрації, було розроблено проекти й інших нормативно-правових актів: правила утримання диких тварин в Києві, положення про функціонування місць і зон вигулу тварин, положення про функціонування майданчиків для дресирування собак.

Столичні фахівці підготували також проект рішення Київради «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками та котами в  Києві», яке покликане створити умови для гуманного ставлення до них з боку людини та посприяти цивілізованому співіснуванню громадян в аспекті інших проблем, пов’язаних з утриманням домашніх чотириногих друзів. Цей проект уже пройшов погодження трьома профільними постійними комісіями Київради та надіслано в усі її фракції для ознайомлення й надання пропозицій. Отже, найближчим часом (у серпні-вересні) весь пакет документів буде винесено на розгляд сесії.

Як уже повідомляла прес-служба, з вересня в Києві почнуть стерилізувати безпритульних тварин, як це прийнято в усьому цивілізованому світі. Причому західні фахівці вже нині готові надати всю необхідну для цього допомогу. Крім того, у всіх районах міста створюватимуть міні–притулки, де тварини перебуватимуть після стерилізації, а також до відправки в загальні притулки. Територію одного з них – в Бородянці – мають розширити для одночасного утримання в належних умовах кількості тварин. До того ж, на Сирці вже виділено 80 соток для облаштування ще одного нового притулку для бездомних тварин. Скільки їх точно в Києві – сказати складно, але, за попередніми підрахунками, їх чисельність складає близько 30 тисяч.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...