• В парку Шевченка проходить виставка фотографій

  • Середа, 26 вересня 2007 року
Вперше у столичному парку імені Шевченка проходить фотовиставка «Київ очима Афіші». 38 фотографій виставлені просто неба на центральній алеї парку по обидва боки від пам‘ятника Т.Г.Шеченко. 8 фотографів представили свої кращі роботи, на яких зображується столиця, а написи під фото знайомлять глядача з яскравою і неповторною історією Києва.
 
Приміром, під фото з зображенням каштану розповідається, що каштани – ідеальні природні фільтри. Вони буквально рятують місто від токсичних газів та пилу. В Києві нараховується приблизно 2 млн. каштанів.
 
З наступного фото можна дізнатись, що, для всіх такий звичний, пластмасовий жетон київського метро був введений у використання 19 березня 2000 року. До того в якості сплати за проїзд використовувались 5- та 15-копійочні монети, паперові білети та металеві жетони.
 
Під фото Подолу розповідається про жахливий пожар, який стався 9 липня 1811 року на вулиці Спаській. В результаті цього згоріли всі дерев‘яні будівлі, паркани та сади. Постраждали Петровський, Фролівський та Братський монастирі.
 
А ось про кіностудію ім. Довженка сказано, що вона була збудована у 1927 році. Першим фільмом знятим на її базі стала 54-хвилинна драма Акселя Лундіна «Ванька та месник». На честь Олександра Довженка кіностудія була названа у 1957 році після світового визнання картин «Земля» та «Щорс». По сьогодні на території студії розташовано найбільший знімальний павільйон в Європі. Його площа складає 2520 квадратних метрів.  
 
Мало хто знає, що спочатку вулиця Б. Хмельницького мала назву Кадецька. Тут планували збудувати кадетський корпус, але  збудували Анатомічний театр. На перехресті з Володимирською з‘явився Міський театр, який згодом згорів. Сьогодні на його місці стоїть Національна Опера. Саму відому зі своїх минулих назв вулиця отримала на честь київського губернатора Івана Фундуклея. На згадку про нього на Хмельницький залишився гастроном «Фундуклеївський».  
 
Про це та багато чого іншого ви зможете дізнатись з самої виставки. Експозиція триватиме до 7 жовтня.
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...