• У Києві затримано організатора каналу торгівлі людьми

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 3 жовтня 2007 року
  у міжнародному державному аеропорту Бориспіль затримано організатора каналу торгівлі людьми, громадянина Туреччини, під час спроби вивозу двох українських дівчат до Стамбулу.

Таким чином співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України у результаті спільної спецоперації  з підрозділами УМВС України у Хмельницькій області та Держприкордонслужби України  викрили та припинили то та припинено протиправну діяльність транснаціонального організованого злочинного угруповання, яке займалось незаконним вивезенням наших співвітчизниць до Туреччини з метою їх продажу в сексуальне рабство, повідомляє прес-центр СБ України.

Співучасницею затриманого організатора угруповання на Хмельниччині була громадянка України, яка вербувала землячок начебто для роботи у сфері обслуговування. Вона також затримана.

Стосовно іноземця та громадянки України, співучасниці злочинного угруповання, порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове слідство, яке вже встановило, що зазначеними особами було вивезено до Туреччини 5 наших співвітчизниць.

Службою безпеки України здійснюється пошук інших постраждалих та осіб, причетних до функціонування вказаного каналу торгівлі людьми у ході реалізації комплексу заходів, спрямованих на виявлення і припинення діяльності транснаціональних організованих злочинних угруповань, що займаються торгівлею людьми.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...