• Приготування до Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства майже завершені

  • П'ятниця, 28 вересня 2007 року
На  засіданні, що відбулося в Києві у приміщені Центру національного відродження ім. С. Бандери ініціатори суду утворили склад оргкомітету та обговорили проведення міжнародної конференції, яка сприятиме здійсненню суду.
 
«Створення такого Оргомітету та проведення міжнародної конференції направлені в першу чергу на те, щоб об‘єднати сили Європи, тим більше, що для цього є передумови. – Повідомив учасник Оргомітету Роман Круцик. - Ми знаємо що в Європарламенті засуджують комуністичні злочини. Опираючись на загальний погляд демократичних держав на комуністичні злочини, ми можемо зробити другий рішучий крок для того, щоб засудити комуністичну ідеологію. Відповідно це і є завданням нашого Оргомітету та майбутньої міжнародної конференції, яка має на меті, нарешті, здійснити суд над комуністичною ідеологією».
 
Про сьогоденні злочини компартії на прикладі влади КНР свідчатиме  колишній Держсекретар Канади з питань Азіатсько-тихоокеанського регіону Девід Кілгур. Минулого року він разом з міжнародним адвокатом з прав людини Девідом Мейтасом провів незалежне розслідування та доказав, що під керівництвом компартії Китаю відбувається масове видалення внутрішніх органів у послідовників духовної системи вдосконалення Фалуньгун. Результати проведеного розслідування, Кілгур та Мейтас  оприлюднили в Європейському Парламенті у Брюсселі та в ООН у Женеві. Про це повідомив представник Кілгура в Україні Денис Краснокуцький.
 
Девід Кілгур та Девід Мейтас разом чи окремо відвідали більше 32 країн Європи, Азії, Північної Америки та Австралії. Виступаючи в Парламентах країн, на прес-конференціях та перед лікарями й адвокатами, правозахисники закликали громадськість засудити на державному рівні геноцид в Китаї, що здійснює КПК.
Довідка: З лютого по вересень 2007 року працювала ініціативна група, завданням якої було створення оргкомітету з підготовки та проведення міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства. Також ініціативна група готувала заходи які допоможуть діяльності Оргкомітету.
 
Довідка: З лютого по вересень 2007 року працювала ініціативна група, завданням якої було створення оргкомітету з підготовки та проведення міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства. Також ініціативна група готувала заходи які допоможуть діяльності Оргкомітету.
 
22 квітня 2007 року, в День народження Леніна, відбувся  перший захід з підготовки міжнародного суду - круглий стіл на тему „Комуністична ідеологія – загроза людству”. На ньому розглядались теоретичні аспекти марксизму, а також наслідки втілення його ідеологічних засад. У доповідях науковці висвітлили  та аргументували постулати марксизму, як рушійну силу злочинів комуністичних режимів у світі й обґрунтували неминучість покарання за ці злочини.
 
22 червня, в день початку Другої світової війни пройшов другий захід щодо підготовки міжнародного суду - круглий стіл на тему „Від ідей за Світове панування – до Світової війни. Друга світова війна очима сучасного українця».  Одним з найважливіших моментів на круглому столі стало розкриття тісної співпраці між гітлерівською Німеччиною і СРСР з метою створення нового світового порядку – розподілу світу між ними.
 
В установчих зборах Оргкомітету Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства, що відбулися 25 вересня, приймали участь представники близько 20 організацій, а саме: Київського товариства «Меморіал»,Всеукраїнського товариства політичних в‘язнів та репресованих, Асоціації дослідників голодоморів, УРП Лук‘яненка, Всеукраїнського товариства «Просвіта», Організації Українських Націоналістів, Всеукраїнського об‘єднання «Свобода», Конгресу Українських Націоналістів, Української Народної Партії, Народного Руху України, Центру національного відродження ім. С. Бандери, Студентського братства, Всеукраїнської ліги українських жінок, Української партії, представники Девіда Кілгура на Україні, а також інші партії та громадські організації.

 


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...