• Знайдено шахрая, який малював 100-доларові банкноти

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 23 жовтня 2007 року

На Дніпропетровщині оперативники затримали 44-річного чоловіка, який налагодив виготовлення підроблених 100-доларових купюр. З 20-ти ступенів захисту чоловік спромігся підробити 18 і жоден з банківських апаратів не зміг розпізнати фальшивку, повідомляє прес-служба МВС.

В результаті проведених оперативно-розшукових виявилося, що в одному з непоказних приватних будинків ховають чималу кількість доларів США сумнівного походження. Вже незабаром власника цього фальшивого скарбу правоохоронці затримали. Лише тоді міліціонери зрозуміли, що мають справу не з аматором, а зі справжнім професіоналом.

 Слідчі з’ясували, що затриманий, художник за професією, на виготовлення кліше, за допомогою якого він робив підроблені гроші, витратив майже півроку. Як зазначили спеціалісти, він створив шедевр. Затриманий каже, що підробляти долари вирішив не заради власного збагачення, таким чином він хотів якнайширше розкрити свій талант.

Банкноти чоловік друкував в одній з орендованих квартир у Дніпропетровську. Правоохоронці, що брали участь в обшуку цієї оселі, були вражені потужністю налагодженого виробництва: з помешкання було коштовне устаткування для виготовлення підроблених купюр а також 136 заготовок.

Правоохоронці обіцяють, що після завершення слідства усі підробки обов’язково відправлять до музею. Наразі 44-річному затриманому загрожує сім років ув’язнення за виготовлення "кримінальних шедеврів".

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...