• Україна відзвітує перед ООН про економічні та соціальні права

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 8 листопада 2007 року
Україна представить в ООН періодичну доповідь про виконання Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права
 
7 та 8 листопада 2007 року у м. Женева (Швейцарія) у ході 39-ої сесії Комітету ООН з економічних, соціальних і культурних прав відбудеться захист 5-ої періодичної доповіді України про виконання положень Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права, повідомила прес-служба Міністрерства Юстиції.

Як повідомив член української делегації, заступник Міністра юстиції Леонід Єфименко, зазначений документ містить інформацію про вжиті заходи за період, що минув після захисту попередньої четвертої періодичної доповіді у 2001 році, у сфері реалізації права на працю, права на справедливі та сприятливі умови праці, права на соціальне забезпечення, права на адекватний рівень життя, рівних прав чоловіків та жінок, охорони сім’ї, материнства і дитинства, права на фізичне та психічне здоров’я, права на освіту та культурні права тощо.

Розгляд 5-ї періодичної доповіді України відбудеться протягом двох засідань Комітету ООН, у ході яких міжнародні експерти поставлять питання про виконання Україною положень Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права.

За результатами розгляду 5-ої періодичної доповіді України про виконання положень Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права Комітетом експертів ООН з економічних, соціальних і культурних прав будуть зроблені заключні висновки, які Україні необхідно буде виконати у процесі підготовки наступної шостої періодичної доповіді.

Україну представлятиме делегація, до складу якої увійшли представники Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства юстиції, Міністерства економіки, Міністерства освіти та науки, Міністерства культури і туризму та Державного комітету України у справах національностей та релігії.

Нагадаємо, що Україна ратифікувала Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права 19 жовтня 1973 року. Відповідно до статті 16 зазначеного міжнародного договору держави, що беруть участь у Пакті, зобов’язуються надавати доповіді про вжиті ними заходи та прогрес на шляху до досягнення виконання прав, що визнаються цим договором.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...