• 50 тис. грн. отримає переможець конкурсу на написання Гімну Києва

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 1 листопада 2007 року
У столиці розпочався другий етап конкурсу на написання Гімну Києва

В столиці розпочався другий етап конкурсу на написання Гімну Києва. Його переможці отримають грошову винагороду в розмірі 50 тис. грн.

 
Премія між авторами музики і тексту розподіляється відповідно 60% і 40%. Про це прес-службі КМДА повідомив перший заступник голови КМДА Денис Басс.

«15 березня 2007 року Головним управлінням культури і мистецтв було проведено перший конкурс на написання Гімну Києва. Представили 56 проектів професійних та аматорських авторів, проте твору, який би відповідав жанру гімну, серед них не було. Конкурсна комісія лише обрала 10 пісень про Київ, які записали на музичний диск до Дня Києва. Тому було прийнято рішення провести другий етап конкурсу, а переможцю надати грошову винагороду», - сказав Денис Басс.

 За його словами, дещо змінилися й умови конкурсу. Якщо в першому етапі участь могли брати, як професіонали, так і аматори, то  наразі запрошуються тільки професійні композитори і поети.  

«Леонід Черновецький підписав відповідне розпорядження про продовження конкурсу та затвердив склад комісії, до якої увійшли відомі музиканти, диригенти і поети, серед яких: Ігор Щербаков, Юрій Шевченко, Ганна Гаврилець, Віктор Баранов,  Петро Перебийніс, Тарас Петриненко, Микола Гобдич, депутат Київради Олександр Бригинець. Очолює комісію Герой України, народний артист України та СРСР, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Авдієвський Анатолій Тимофійович», - сказав Денис Басс.

Він також повідомив, що за умовами конкурсу проекти Гімну (музика і слова) подаються до Головного управління культури і мистецтв у термін до 1 лютого 2008 року за адресою: 01004, м. Київ, бульвар Т.Шевченка, 3, тел. 279-50-92.  

Головне управління культури і мистецтв, отримавши проекти Гімну,  передає їх комісії. Проекти, надані після зазначеного терміну, до участі у конкурсі не допускаються. Проект Гімну-переможця до 1 травня 2008 року буде винесений на розгляд Київської міської ради, а перше офіційне виконання Гімну відбудеться під час святкування Дня Києва наступного року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...