• У Маріуполі наплив відпочивальників

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 18 червня 2012 року

На маріупольських пляжах аварійно-водолазна служба зафіксувала великий приплив відпочивальників ― до 50 тисяч чоловік в день.

«Зазвичай такі показники ми спостерігаємо в липні ― серпні, але раннє спекотне літо, що видалося цього року, внесло свої корективи», ― зазначив начальник аварійно-водолазної служби Маріуполя Олександр Татай, повідомляє місцева газета «Іллічівець».

За його словами, з початку відкриття пляжного сезону рятувальники в посиленому режимі несуть службу. Тільки за минулий тиждень на трьох міських пляжах були врятовані 47 відпочивальників, які заплили за буї та не могли самостійно повернутися на берег.

12 осіб на надувних матрацах віднесло у відкрите море. Їх встигли перехопити в зоні судноплавного каналу. Допомога знадобилася і двом рибалкам-любителям, яких ураганом віднесло на гумовому човні майже на два кілометри від берега, як повідомив Татай.

У зв'язку з цим рятувальні служби просять курортників бути більш відповідальними за своє життя. Однак такі «профілактичні бесіди» як правило безсилі проти порушників правил поведінки на воді, відзначають рятувальники.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...