• У Києві змінили кілька старих назв зупинок

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 23 лютого 2015 року
У Києві змінили назви зупинок громадського транспорту у зв’язку із перейменуванням вулиць, на яких вони розміщені. Про це було повідомлено на сайті «Київпастрансу».

Були змінені назви:


Зупинка 3 та 14 тролейбусів, а також 5 та 69 автобусів «Вулиця Червоноармійська» стала «Вулицею Великою Васильківською». Розміщується зупинка на вулиці Саксаганського. Зупинка 3, 12, 14 та 40 тролейбусів, а також 69 автобусу «Вулиця Червоноармійська», що на вулиці Жилянській, також стала «Вулицею Великою Васильківською».

Зупинка 12 та 40 тролейбусів, а також 5 маршруту автобусу «Вулиця Димитрова» стала «Вулицею Діловою». Розміщена зупинка на вулиці Антоновича.

Зупинка автобусу 5 маршруту «Вулиця Боженка» на однойменній вулиці була перейменована на «Вулицю Казимира Малевича». Зупинка тролейбусного маршруту 40 на вулиці Федорова із тією ж назвою також стала «Вулицею Казимира Малевича»;

Зупинка 37 і 37А тролейбусів, а також 6 та 79 автобусного маршруту «Універсам „Сільпо“», що на вулиці Драйзера, стала просто «Універсамом».

Зупинка автобусного маршруту 12 «Вулиця Клименка» на однойменній вулиці стала «Вулицею Преображенською»;

Зупинка 11, 12, 19 трамваїв, 6, 18, 33 тролейбусу та 72 автобусу «Площа Фрунзе» була перейменована на «Площу Петропавлівську»;

«Вулиця Воровського» — зупинка маршрутів трамваїв 15 та 18 — стала «Вулицею Бульварно-Кудрявською». Розташована вона на однойменній вулиці.


Читайте також:
В Києві оприлюднили інформацію про 45 незаконних будівництв
Потримані авто в Україні продають дорожче за нові
У Києві триває виставка захопленої російської техніки
Ціна на хліб у Києві не зростатиме щомісяця?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...