• Контрактова площа: замість кіосків хочуть збудувати ТЦ

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 26 січня 2015 року
Знайдено рішення, як боротися з МАФами на Контрактовій. Щоправда, навряд чи воно краще, ніж самі кіоски, пише київський міський журнал «Хмарочос» на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Управління архітектури Подільської РДА за півтора місяця має підготувати пропозицію, як організувати цивілізовану торгівлю на Контрактовій площі.

В результаті, один торгівельний центр може з'явитися замість 38 розміщених на площі кіосків.

Про це заявив голова комісії КМДА з питань легалізації тимчасових споруд (ТС) на засіданні цієї комісії в будівлі Подільської РДА.

Він сказав, що перед початком засідання комісії чиновники пройшлися Контрактовою площею, нарахувавши там 38 кіосків.

«Вони там стоять настільки щільно, що за ними не видно зелених насаджень. Так не піде. Це спотворює історичний центр. Тому ми [Рябікін і керівництво профільних департаментів КМДА — прим.авт.] прийняли рішення призупинити поки розгляд питань видачі договорів на оплату пайової участі власникам кіосків у цьому місці», — заявив Рябікін.

За його словами, керівництву райуправління архітектури доручили за півтора місяця підготувати пропозицію, як організувати торгівлю на площі по-іншому.

«Ймовірно, краще буде, якщо замість всіх кіосків на Контрактовій площі з'явиться один цивілізований торговий центр», — сказав Рябікін.

У перших коментарях до цієї новини користувачі висловлюють невдоволення і сарказм.

«Хай би ще розповіли, що малий і середній бізнес — це наше все!!!» (Оксанка Яновська).

«Гарне рішення: один великий бізнесмен „пожирає“ 38 малих... і знову до… [лайливе слово опущене] архітектурне середовище...» (Наталія Хілько).

«Відмінне рішення, просто відмінне» (Alexander Kleimenov).


Читайте також:
В Києві стало менше незаконної реклами
У Києві поменшало туристів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...