• Дванадцять найбагатших бізнесменів у складі нового парламенту: хто вони

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 16 листопада 2014 року
До нового українського парламенту пройшли два мільярдери та десять мільйонерів за версією Forbes, повідомляє «Дзеркало тижня». 

Найзаможнішими депутатами у новому складі Верховної Ради стали Вадим Новинський (статок $1,4 млрд), Костянтин Жеваго ($1,1 млрд) і Сергій Тарута ($479 млн). Слід зазначити, що Жеваго і Тарута перемогли в мажоритарних округах, а Новинський пройшов до ВР за партійним списком — як номер 11 «Опозиційного блоку».

Також незабаром депутатський мандат у новому парламенті отримають Нестор Шуфрич (статок $195 млн) та Ігор Палиця ($72 млн). Шуфрич потрапив до парламенту за списком «Опозиційного блоку», а Палиця — Блоку Петра Порошенко.

Решта бізнесменів балотувалися до Верховної Ради як самовисуванці. До нового складу головного законодавчого органу країни потрапили: Олександр Фельдман (статок $248 млн), власник «Мотор-Січі» В'ячеслав Богуслаєв ($234 млн), засновник мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» Олександр Герега ($218 млн), бізнесмен Сергій Клюєв ($166 млн), власник кількох торгівельних центрів, мережі готелів і заводу залізобетонних конструкцій Леонід Клімов ($122 млн) і партнери по бізнесу мережі заправок WOG і молокозаводу «Галичина» Ігор Єремеєв та Степан Івахів (статок кожного — $ 87 млн).

Як відомо, Україна посіла 27-те місце у світі за кількістю мільярдерів.


Читайте також:
Остаточно: до Верховної Ради вперше не потрапили комуністи
На позачергових виборах до Ради лідирує партія Арсенія Яценюка
У скільки оцінюють кандидати голос людини на виборах?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...