• Спільними зусиллями Росія й Україна вивозять своїх громадян із Ємену

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 13 червня 2011 року
Сьогодні двома авіарейсами російських літаків, МНС евакуювало з Ємену до Москви 109 росіян, через масові єменські антиурядові хвилювання і нестабільну політичну ситуацію в країні. На черзі – 60 українців.

Як повідомляє 5 канал, з посиланням на українського посла в Росії Володимира Єльченка, перший рейс у «Домодєдово» прибув о 11:00 за московським часом, другий – на годину пізніше. На борту з 119 росіянами та їх дітьми (59 чол.) знаходилися психологи та лікарі. За добу у Москву авіарейсом доставлять ще 66 росіян і 60 українців.

У Москві громадян України зустрінуть українські дипломати та розселять у посольській готелі. Потім їм забезпечать повернення на батьківщину.

Раніше МЗС Росії та України закликали своїх громадян, які перебувають у Ємені, покинути цю країну. За офіційною інформацією, в Ємені знаходилося близько тисячі росіян, і, щонайменше, 110 українців.
 
Також МЗС України закликав громадян України найближчим часом не здійснювати поїздки в Ємен, а тих, що знаходяться на їх території, надати посольству України в Саудівській Аравії свої координати в цій країні і свої телефони.

Контактний телефон посольства України в Саудівській Аравії: +966 1 450 23 10.
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...