• Росія присудила меру Донецька і Президенту України премію «Людина року - 2010»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 8 грудня 2010 року
Лауреатами премії «Людина року - 2010» в галузі міжнародних відносин Росія обрала українського регіонала – мера Донецька Олександра Лук'янченка і Президента України Віктора Януковича в номінації «За зміцнення економічних і культурних зв'язків між Росією та Україною».

Список лауреатів премії «Людина року» формується членами експертної ради і за підсумками опитування громадськості засобами масової інформації та в Інтернеті. Лауреати премії визначаються відкритим голосуванням членами експертної ради по кожній номінації, для чого необхідно набрати більше 50% голосів.

Премія «Людина року» заснована в Росії, Російським біографічним інститутом у 1993 році і вручається за досягнення в області економіки і політики, освіти і науки, медицини та спорту, культури і релігії, малого та інноваційного виробництва, та ін. Урочиста церемонія вручення премій пройде 10 грудня 2010 року в Храмі Христа Спасителя.

Як ми знаємо, Донецьк є одним з українських міст, в якому проходитиме футбольний чемпіонат Євро-2012. Донецьк активно співпрацює з Росією, зокрема з Москвою і Санкт-Петербургом, підписав ряд договорів і є членом МАГ – Міжнародної асамблеї столиць і великих міст, що очолює мер Москви. Правління земляцтва донбасівців Москви представило мера Донецька Олександра Лук'янченка до нагородження премією «Людина року - 2010», і це рішення було прийнято.

У числі лауреатів російської премії «Людина року - 2010» також Президент РФ Дмитро Медведєв і російський прем'єр Володимир Путін. Докладний список дивіться на сайті Російського біографічного інституту: www.whoiswho.ru/

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...