• Лікування жертви миколаївських ґвалтівників оплачує Фонд Ахметова

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 22 березня 2012 року

Лікування зґвалтованої в Миколаєві дівчини Оксани Макар проходить у Донецькому опіковому центрі виключно за рахунок Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», який перераховує гроші на рахунок лікарні.

Про це повідомляє газета «Донбас» з посиланням на Владислава Гриня ― директора Інституту невідкладної та відновної хірургії, при якому знаходиться Донецький опіковий центр.

«Лікування спочатку йшло за рахунок бюджетних коштів Інституту, а з неділі стало вестися за рахунок коштів благодійного фонду. Їй абсолютно всього вистачає, хоча люди продовжують здавати гроші і кров на її лікування», ― зазначив він.

Вчора в українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що мати Оксани Макар не витрачає на ліки та лікування благодійні гроші, що надсилаються на її рахунок, а відправляє їх на депозит у банку.

«Досить слати гроші для Оксани Макар. Так мені в один голос говорили різні медики Донецького опікового центру. Всі кошти з карток Тетяна Суровицька (мати Оксани) відправляє на 3-х місячний депозит в банку», ― цитує анонімні заяви медперсоналу Опікового центру журналіст Костянтин Павлов у своєму блозі на Facebook.

«На камеру ― не говорять. Адже процес лікування Оксани Макар контролює Бахтєєва», ― відзначає журналіст.

«Мати Оксани Макар забезпечена палатою. Вона заходить до дочки за розкладом, коли лікарі дозволяють. Зрозуміло, що вона хвилюється, але хочу сказати, що у неї немає потреби в коштах. Вона не витрачає гроші на медикаменти та лікування. Єдине, що зараз всіх хвилює ― це порятунок дівчини. Її життя висить на волосині», ― зазначила глава парламентського комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва, повідомляє газета «Сегодня». 

Раніше мати жертви миколаївських ґвалтівників запевняла, що чутки про нібито перераховані на її рахунок 1,5 млн грн пожертвувань, не відповідають дійсності.

«У мене всього близько 700 тисяч гривень. Ось, дивіться, люди все надсилають і надсилають», ― показала жінка банківські смс-повідомлення в своєму мобільному телефоні, пише «Сегодня».

Нагадаємо, резонансний інцидент насильства і підпалу 18-річної Оксани Макар стався в Миколаєві 10 березня 2012 року. Троє молодих людей, поглумилися над жертвою та намагалися задушити її і спалити, щоб приховати сліди злочину. Проте дівчина вижила, але перебуває у вкрай важкому стані. Зараз лікарі Донецького опікового центру намагаються врятувати потерпілу. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...