• День Європи в Україні відбудеться 19 травня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 15 травня 2012 року
Незважаючи на те, що стосунки України та Європи погіршилися через ситуацію з Юлією Тимошенко, в Києві 19 травня все ж пройде День Європи.

день Європи в УкраїніДесяту річницю європейського Дня в українській столиці організує Міністерство закордонних справ і представництво Європейської комісії в Україні. Про це повідомив журналістам сьогодні в Києві на брифінгу з актуальних питань зовнішньої політики директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.


За його словами, в ході ювілейного Дня в Києві від Хрещатика до Майдану Незалежності розтягнеться традиційне «Європейське містечко». У ньому кожна країна-член ЄС представить у своєму наметі національну кухню та сувенірну продукцію. Також тут будуть працювати інформаційно-інтерактивні майданчики.

День Європи святкується в Україні в третю суботу травня, починаючи з 2003 року. Відповідний указ за №339/2003 був підписаний президентом країни 19 квітня. Відтоді громадяни України відзначають День Європи як день загальних цінностей і загальної історії всіх націй континенту. В минулому році День Європи українці відзначали 21 травня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...