• Зупинка дорогою на Тайвань? Візьміть швидкий тур!

  • Четвер, 28 жовтня 2010 року

Найбільш недооцінена деталь подорожі,  - зупинка в дорозі, - може стати винагородженим досвідом. На Тайвані цей період очікування, зазвичай відзначений нетерпінням і нудьгою, перетворюється на чудову туристичну замальовку.

Тайванський туризм організовує вільні тури неповного дня безпосередньо з аеропорту для пасажирів, які мають від 7 до 24 годин між своїми сполучними рейсами. З 7-00 до 23-30 годин ви можете підписатися на готові автобусні тури до місцевих визначних пам'яток. Разом із невеликою платою за зберігання багажу ці вільні поїздки пропонують чудову розвагу замість пригніченого стану духу від затримки в дорозі.Ранкова перерва в подорожі

Ранковий тур починається о 8-00 і закінчується о 13-30, в залежності від вашого розкладу. П'ятигодинна прогулянка відправляє поспішаючого туриста в коротку подорож  сільською місцевістю на південний захід від Тайбея до Інге.

В 30 хвилинах їзди на південь від Тайбея розташоване невелике місто - центр гончарного виробництва Тайваню. Там знаходиться музей кераміки Інге, в якому зберігається традиційний глиняний посуд, доісторична (тубільна) і сучасна кераміка «на основі високих технологій», яка зберігається так само добре, як й історія розвитку кераміки Тайваню. Вузькі вулиці з вишикуваними в лінію магазинами, де ви можете знайти все: від розписаних вручну копій ваз династій Мін і Квін до глиняних чайних сервізів і химерних статуй.Відкриття особливості та краси в'єтнамської території ЮНЕСКО

Друга половина подорожі приводить вас до історичного славетного комплексу Санься, визначною пам'яткою якого є храм Цзуші. Храм був побудований на честь відомого генерала династії Сун, Чень-Чао Ін, присвяченого в лицарі за його доблесть, як «Захисника Країни». До кінця Другої світової війни храм перебував у руїнах і реставрувався понад 40 років. Храм знаменитий своїм унікальним мистецтвом вирізання птахів і  кам'яним різьбленням колон і статуй.Полудневий тур

Полудневий тур, з 13-45 до 18-30 , являє собою короткострокове відвідування різних місць для історичного фото перед прогулянкою, що включає кілька пам'яток Тайбея, які варто побачити. Він починається з 101 будівлі, найвищої в Тайвані та другої за висотою в світі, більше ніж 1600 футів (487,7 м), на даху якої розташована обсерваторія. Наступним місцем є храм Луншань, найстарший і, ймовірно, найвідоміший в Тайвані. Він славиться своєю витонченою архітектурою,  в ньому знаходяться сотні буддистських, даоських і конфуціанських статуй божеств. Наступна зупинка - будівля Президентської резиденції, обробка якої відрізняється сумішшю стилів Ренесансу, Бароко та Неокласицизму. Після реставрації, починаючи з 1949 р., будівля використовується як Резиденція Президента.

За цим грандіозним видом - вражаючий Меморіальний зал Чан Кайші, побудований на честь колишнього президента Чана. Зал оточує понад 61 акра (25 га) граційних ландшафтних садів, витончених павільйонів і водойм. Остання, але не менш цікава, зупинка біля Гробниці Мучеників. Гробниця, присвячена загиблим героям китайської історії, є чудовим прикладом архітектури династії Мін.Історія та шопінг

Заключна можливість зупинки в дорозі - шестигодинний тур територією Таоюань. Тур включає відвідання Культурного притулку Чанов (меморіал Президента Чан Кайші та Чан Чинко). Притулок включає Мавзолей Циху, освячений в 1975р, коли туди були поміщені останки колишнього президента. Оточений горами й водами, мавзолей побудований в стилі, що нагадує внутрішні двори в Фуцзяні та Шенцзяні на материковому Китаї. Церемонія зміни варти тут часто фотографується.

Наступна зупинка - Daxi "Old Street" (Стара вулиця), де можна побачити традиційні ремесла, такі, як робота по дереву, виготовлення залізних виробів, робота по каменю і навіть виробництво сухого бобового сиру. Магазини побудовані в стилі японського «бароко» з побіленими камінням і чарівними вирізаними фігурками птахів, тварин і квітів.

Остання зупинка - справжнє відвідування магазинів і розважальне свято в сімейному розважальному торговому центрі «Таймолл». Центр пропонує вибір товарів понад, ніж на 968, 75 квадратних футах. Тут є прилавки, що пропонують дизайнерську продукцію та універмаг для бувалого покупця. Тут також розташовані театр, розважальний центр, спортивний стадіон і ресторани. З такими великими можливостями це диво - Таоюань - прекрасне місце, щоб провести тут із родиною навіть весь день.Заплануйте вашу «зупинку»

Кожен тур обмежений 18 місцями, і обслуговування проводиться за чергою. Воно вимагає візу та вільну візу обраної країни (дивіться список на вебсайті). Все ж таки потрібно якейсь планування. Учасники турів повинні надати підтвердження на тури чеком, перед посадкою на свій рейс до Тайваню.

Учасники зручно розташовуються в туристичному сервісному центрі у відділенні для прибуваючих в аеропорт і відправляються в недовгу, але повністю заплановану пригоду. Ці недовгы тури в Тайвані надають нового значення зупинкам в дорозі!

Таня Харрісон. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...