• Столиця Йорданії — древнє місто Амман

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Субота, 22 червня 2013 року
На семи вершинах Йорданії на 773 м над рівнем моря розкинулося місто Амман — столиця Йорданії. 65 км віддаляє столицю Гашимітського Королівства від Ієрусалиму і 35 від Мертвого моря.

Історія міста нараховує кілька тисячоліть.

Амман під назвою «Рабат-Амон» у середині II тис. до н. е. був столицею Аммонського царства. За довгу історію місто побувало під владою ассирійців, персів, греків та римлян. Саме тому прадавні будівлі, що вціліли після землетрусів, відображають архітектуру цих великих народів.

Сучасний Амман — досить колоритне і унікальне середньовічне місто з вузькими вуличками та невисокими будинками з білого вапняку, а також реліквіями минулого — мусульманськими мечетями та християнськими церквами.

Місцеві жителі часто одягаються по звичаю в довгі шовкові халати, незважаючи на спеку, що панує в столиці Йорданії з травня й аж до вересня.

Столицю Йорданії нині називають «містом контрастів», адже в ній переплелося минуле і сучасне. Подих сучасності привнесли місту сучасні райони з елітними ресторанами, комфортабельними готелями та модними бутіками. Тоді як про історію кількох тисячоліть свідчать римський амфітеатр, зведений в 151 році до н. е., руїни античного храму, цитадель, палац Умейядів (Храм Геркулеса), Візантійська церква.

Прононуємо вам фотоогляд видів столиці Йорданії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...