• Зимовий відпочинок у Словаччині

  • Середа, 13 лютого 2008 року

Словаччина - одне з кращих місць Східної Європи для проведення зимових канікул, відпуски або просто уїк-енду. На території країни лежать відразу кілька гірських масивів, відомі своїми гірськолижними базами - Татри, Фатра, Карпати. Завдяки м'якому зимовому кліматові, чистоті довкілля, широкому виборові комфортабельних готелів і чудово обладнаним трасам Словаччина взимку стає улюбленим місцем сотень тисяч туристів.

Найпопулярнішим зимовим регіоном Словаччини є Високі Татри - частина хребта Татранського на північному заході Словаччини. Усі кращі курорти країни зосереджені тут: Штрбське Плесо, Ждяр, Старий Смоковець, Татранська Ломница. Кожен із них, окрім затишних пансіонів і готелів, пропонує всю гамму якісних зимових розваг: траси різного ступеня складності, підйомники, трампліни. Окрім відмінних умов для занять зимовими видами спорту, Високі Татри - це ще й найдавніший у Словаччині національний парк.

Інша частина Татр, яку називають Низькими Татрами, якщо і поступається в популярності Високим, то зовсім трохи. Розташований тут курорт Доновали - змагається за звання гірськолижної столиці Словаччини зі Штребським Плесо протягом усього часу свого існування.

Вельке Фатра (або Велика Фатра) також, як і Високі Татри, є національним заповідником. Тутешні курорти розташовані в околицях відомих словацьких міст - Банська Бистриця і Ружемборока. Це дає можливість отримати враження не лише від швидкісного спуску, але і від знайомства з унікальною міською архітектурою (весь старий центр Банської Бистриці оголошений архітектурним заповідником).

Окрім трьох згаданих регіонів, у Словаччині є ціла низка невеликих гірськолижних районів, менш популярних, та зате набагато тихіших і спокійніших. На сході країни - це Воловські Вершини недалеко від Кошице, а також масив Чрегов. У центральній Словаччині - Старогорські та Кремницькі вершини. На півночі - Кісуцкі Бескіди.

 

Джерело: ru.slowakei-netz.de

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...