• Фотоогляд: Весняна Хорватія

  • Вівторок, 10 липня 2007 року
Чудово їздити на конференції. Особливо, коли всі витрати тобі оплачують. Хоча і почуваєш себе зрідні головному герою к/ф "Один вдома-2", коли адміністратор "зіркового" готелю здивовано піднімає брови, побачивши рюкзака в тебе за спиною та надміру цікавиться: "Це весь Ваш багаж, сер?".
 

А мені багаж не потрібний. Мені головне - мобільність. За три дні до початку конференції встигнути обійти три головних міста Хорватії - для цього треба бути без нічого.

Ходити по весняній Хорватії непередавано приємно. Хоча "весняна" - трохи не той термін. Втративши дві години на переліт через різницю в часі, я отримав як мінімум місяць. У нас отак буває не кожного кінця травня. Все зеленіє, все цвіте, від ароматів навіть у місті паморочиться голова (що вже казати про околиці). А головне, температура від +26 до +30 градусів напротязі дня.

Тут ціла палітра фарб. В нижньому місті Загреба багато майданів та скверів. Всі засажені квітами так, що інколи це нагадує якусь флористичну виставку.

Цвіте рішуче все: сакура, магнолія, бузок, щось фіолетове, трохи схоже на акацію. А що не може цвісти, те у відчаї зеленіє. Решта країни рівняється на столицю. Особливо досягає успіхів Далмація. Загалом, навіть якби окрім весняного буйства флори в Хорватії не було б нічого - все одно сюди варто було б їхати. Але в тім то й справа, що весняний букет - лише прелюдія до знайомства.

 
 
{mospagebreak}
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...