Супергол Руні приніс 'Манчестер Юнайтед' перемогу в дербі

Футболісти "Манчестер Юнайтед" завдяки голу Уейна Руні здобули перемогу в дербі з "Манчестер Сіті" в рамках 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустріч, яка відбулася на "Олд Траффорд" в суботу, завершилася з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі був відкритий на 41-й хвилині португальським хавбеком "МЮ" Нані з передачі Райана Гіггза. "Городяни" відігралися на 65-й хвилині: за допомогою рикошету відзначився Давід Сілва. Переможний гол на 78-й хвилині ударом через себе забив Уейн Руні, якому асистував той же Нані.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті - 2:1

Голи: 1:0 - Нані (41), 1:1 - Сільва (65), 2:1 - Руні (78).

"Манчестер Юнайтед": ван дер Сар, О'Ши, Відіч, Смоллінг, Евра, Флетчер, Андерсон (Бербатов, 67), Гіггз, Скоулз (Каррік, 79), Нані, Руні.

"Манчестер Сіті": Джо Харт, Сабалета, Річардс, Лескотт, Коларов (Райт-Філліпс, 52), Компані, Беррі, Сільва, Яя Туре, Мілнер (Джеко, 61), Тевес.

Попередження: Компані (19), Мілнер (42), Скоулз (66), Гіггз (88).

За матеріалами: prosport