• Шевченка представили як гравця 'Динамо'

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 31 серпня 2009 року

У неділю, 30 серпня, київське "Динамо" на спеціально скликаній прес-конференції представило громадськості свого нового гравця - нападника і капітана національної збірної України Андрія Шевченка.

У прес-конференції, присвяченій презентації Шевченка як гравця "Динамо", окрім самого футболіста, брали участь президент "біло-блакитних" Ігор Суркіс, а також головний тренер команди Валерій Газзаєв.

Президент "Динамо" у своєму вступному слові відзначив, що ще давно поставив перед собою мету повернути Шевченка у клуб.

"Сказати, що я сьогодні щасливий - нічого не сказати", - відзначив Суркіс. - "Ми повернули символ київського "Динамо", ми повернули Героя України, який зробив для нашої країни, мабуть, стільки, скільки не зробив жоден політик. Відтепер Шевченко - гравець "Динамо", ні про яку оренду не йдеться. Контракт підписаний по схемі 1+1".

"Я дуже радий, що у "Динамо" повернувся такий видатний футболіст як Шевченко", - сказав Газзаєв. - "Він нам, безумовно, допоможе і у Лізі Чемпіонів, і у чемпіонаті України. А найголовніше: своїм поверненням у рідну команду він дав приклад всім хлопчикам, що люблять футбол".

"Хотів би подякувати усім, хто вплинув на мій перехід у "Динамо", - відзначив Шевченко. - "Перш за все, президенту клубу Ігорю Суркісу і головному тренеру команди Валерію Газзаєву. Я дуже радий, що повернувся у свій рідний клуб. Прийшов час знову грати за честь "Динамо", знову радувати наших уболівальників. Але вже зараз треба братися до роботи - у нас дуже сильна група Ліги Чемпіонів. Але чим група сильніша, тим краще для "Динамо".

 
За матеріалами: dynamo.kiev.ua/

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...