Бразильський «Мілан» виграв у «Сієни». ФОТООГЛЯД

Бразилець-тренер Леонарду, бразилець-плеймейкер Роналдінью і бразилець-забивала Пату – ось чинники успіху «Мілана» у виїзному матчі проти «Сієни» (2:1).

Не проста, але закономірна перемога гостей. Все для успіху зробили бразильці. Двічі Роналдінью чудовими розрізними передачами розсікав оборону «Сієни», як ніж масло. Двічі зусилля партнерів (у другому випадку до гольової атаки в один дотик долучився ще Фламіні) завершував Пату. Міг бути і третій такий же епізод – Пату не скористався пасом Роналдінью, пробивши повз ворота.

«Сієна» у першому таймі ще щось пробувала протиставити гранду, але у другому (особливо в останні хвилині) відверто здулася.

Зате після фінального свистка емоції закипіли, і футболісти обох команд під свист трибун ледь не побилися один з одним - обійшлося штовханиною.

«Сієна» – «Мілан» – 1:2 (1:1)

Голи: Абдель Ґезаль (34) – Пату (29, 48)

«Сієна»: Курчі – Росентіні, Брандау, Фіканья, Дель Ґросо – Верґасола, Кодря (Екдаль, 58), Яролім (Реджинальду, 80), Фіні (Паолучі, 57)– Абдель Ґезаль, Макароне

«Мілан»: Сторарі – Дзамброта, Да Сілва, Неста, Янкуловскі – Пірло, Фламіні, Ґатузо (Амброзіні, 60), Роналдінью – Пату, Бор’єло

Попередження: Верґасола (40), Екдаль (73) – Пату (90)

Арбітр: Паоло Тальявенто

Источник: turnir.com.ua

«Сієна» – «Мілан» фото:Claudio Villa /Getty Images Sport