Фоторепортаж:'МЮ' з мінімальним рахунком обіграв 'Бірмінгем'

Чемпіон Англії «Манчестер Юнайтед» у першому турі Прем'єр-ліги здобув скромну за рахунком перемогу над «Бірмінгемом», який повернувся в елітний дивізіон, - 1:0.

Єдиний м'яч у цьому матчі на 34-й хвилині забив нападаючий «МЮ» Вейн Руні, який після навісу з лівого флангу ударом головою направив м'яч у дальню від Джо Харта штангу, а потім, вже ногою, спокійно добив його в порожні ворота.

Гра проходила за великої переваги господарів «Олд Траффорд», які створили достатню кількість моментів для перемоги з переконливішим рахунком, проте реалізувати їх підопічні Алекса Фергюсона не змогли. Втім, у «Бірмінгема» теж були шанси уникнути поразки, але бездоганно діяв голкіпер «МЮ» Бен Фостер.

У цьому матчі на заміну на останні 15 хвилин вийшов новачок «МЮ» Майкл Оуен, у якого на другій компенсованій хвилині була ідеальна можливість відкрити рахунок своїм голам у новій команді, але колишній форвард збірної Англії не реалізував вихід сам на сам.

За матеріалами: livesport.ru

'МЮ'-'Бірмінгем' фото:Alex Livesey/Getty Images Sport