Фотоогляд:'Реал' розгромив 'Ді Сі Юнайтед'

У черговому товариському матчі команда Мануеля Пеллегріні завершила своє північноамериканське турне, перегравши "Ді Сі Юнайтед" з рахунком 3:0.

Цікавість до матчу була високою - майже 73 тисячі уболівальників заповнили стадіон. Матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про капітана "Еспаньола" Даніеля Харке, який помер напередодні. Перший тайм команди відіграли без забитих м'ячів, а в другому після заміни Роналдо на поле вийшов голандець Арьєн Роббен, який і став героєм матчу. Спочатку Гонсало Ігуаїн, взявши ініціативу на себе, обіграв захисника, пробив у дальній кут і відкрив рахунок матчу, після цього Роббен чудовою передачею вивів один на один з воротарем того ж Ігуаїна й той, обігравши голкіпера, подвоїв перевагу. Третім автором став уже сам Роббен: втікши від захисника, він перекинув верхи м'яч через Уїккса, який захищав ворота.

Ді Сі Юнайтед — Реал Мадрід 0:3

Голи: Ігуаін, 56, 58; Роббен, 68

Ді Сі Юнайтед: Уїкс (Кочіч, 66), Яковіч, Яніцки, Берч, Понтіус
(Шетела,6 3), Фред, Ольсен, Уоллес, Лусіано, Гомес, Морено (Сіммс, 63)

Реал Мадрід: Касільяс (Адан, 76), Арбелоа (Торрес, 72), Пепе,
Альбіоль, Дренте, Хабі Алонсо (Гарай, 66), Снейдер (Роббен, 46),Гранеро, Роналду (Рауль, 46), Кака (Гуті, 66), Ігуаїн (Негредо, 76)

Вашингтон. FedExField. 72368 глядачів

Ді Сі Юнайтед — Реал Мадрід. Фото:NICHOLAS KAMM, Doug Pensinger/Getty Images Sport