• Тренер Рієки: Металіст показав, що він на голову вищий за нас

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 серпня 2009 року
Головний тренер хорватської Рієки прокоментував результат поєдинку третього відбіркового раунду Ліги Європи проти харківського Металіста.

"Вітаю всіх з цією перемогою. Металіст за останні два матчі довів, що набагато кращий за нас - ще раз вітаю всіх. Першу гру в Рієці ми відіграли дуже непогано, але, сьогодні, на жаль, залишилися без шести основних гравців. Тому ми розслабилися і виставили не основний склад. Ми прагнули тримати ворота сухими і забити хоч би один гол у ворота Металіста, - зазначив наставник Рієки. - Перші 60 хвилин ми відіграли досить непогано, але Металіст сьогодні показав, що він на голову вищий за нас. Сьогодні багато молодих гравців отримали величезний досвід".

Про себе і Рієку: "Я не такий вже самокритичний, сподіватимуся, що і я і моя команда далі прогресуватимуть".

Про перебування в Харкові: "З самого моменту, як ми вийшли з літака, ми були дуже здивовані інфраструктурою, містом, стадіоном і взагалі прийомом з боку господарів. Ще раз повторю, це протистояння - великий досвід для всіх нас".

Нагадаємо, що в четвер, 6 серпня, харківський Металіст у матчі-відповіді третього відбіркового раунду Ліги Європи упевнено переграв хорватську Рієку з рахунком 2:0.

За матеріалами: ФК Металіст

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...