• Михайличенко: Прийшов час прийняти холодний душ

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 13 серпня 2009 року
  Поразка збірної України у контрольному матчі, завдана національною командою Туреччини, має "освіжити голови гравців", щоб до офіційних ігор підійти у найкращому стані.

Про це після гри заявив наставник українців Олексій Михайличенко.

"Настав час прийняти холодний душ. Сподіваюся, він освіжить наші голови, і до осінніх ігор ми підійдемо в найкращому стані", - сказав він.

Тренер не очікував такого результату, й, особливо, змісту гри.

"Виходячи з того стану, в якому були гравці, ми побудували процес так, щоб дати кожному зіграти по тайму. Ми хотіли оцінити їх стан, але при цьому ми не відмовлялися від відповідальності за результат. Ми показали дуже мало з того, що повинні були показати", - сказав Михайличенко.

"Ми засмутили глядачів, котрих так багато в таку погану погоду прийшло на стадіон. Ми програли у швидкості пересування, переходу від оборони до атаки, кудись ділися командні дії. Гравці забули ті основи, які ми раніше закладали", - додав тренер.

На його думку, у грі є й позитивні моменти. "Перш за все, це повернення Олега Гусєва. Також позитив в тому, що поразка припала на контрольну гру".

За словами Олексія Михайличенка, турецька збірна - це добротна команда. "Я дивився багато ігор, зокрема, з іспанцями. У них є малюнок гри, вони добре володіють м'ячем, і вони завжди намагаються атакувати. І ми, перш за все, поступилися у швидкості, давали їм вільно працювати з м'ячем, тому в нас були певні проблеми, які вилилися у велику поразку", - наводить слова Михайличенка.

 За матеріалами: champion.com.ua

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...