«Інтер» «розчавив» «Мілан» ще до перерви. ФОТООГЛЯД

У міланському дербі, якому цього року виповнилося 100 років, грала лише одна команда: «Інтер» розгромив «Мілан» з рахунком 4:0.

Жозе Моурінью після матчу першого туру з «Барі» (1:1) не критикував тільки лінивий. Він же просив забути ту гру. Напевно, її вже забули. Принаймні у перерві після феєричної кінцівки першого тайму теми для розмов були зовсім іншими. «Інтер» з португальцем Моурінью познущався над «Міланом» з бразильцем Леонарду на чолі.

Хоча починалося все не так вже й страшно для прихильників «росо-нері». Перші 15 хвилин «Мілан» навіть більше атакував, хоча до гострих моментів справа не дійшла. А далі почалося…

Міліто вивів на ударну позицію Мота – 0:1. Ето’о (загалом, відіграв не найкраще, але й без нього в «Інтера» вистачило героїв) підставився під Ґатузо і впав, як підкошений. Пенальті ударом по центру воріт під перекладину реалізував Міліто – 0:2. Міліто (зауважте, тричі брав участь у гольових атаках) вивів на ударну позицію Майкона, і той влучив у кут воріт – 0:3. На другий тайм арбітрам команди можна було й не виводити…

А що ж «Мілан»? Жалюгідне, треба сказати, видовище. До всього іншого ще й переляканий того дня Ґатузо отримав за грубу гру у центрі поля (!) другу жовту картку і завчасно змушений був покинути поле. Цікаво, що у цей фатальний момент Зеєдорф вже був готовий вийти на заміну, яку попросив сам Ґатузо. А тут такий конфуз.

Друга половина зустрічі лише підтвердила тезу про те, що «Мілан» на теперішній момент і в теперішньому стані не готовий протистояти машині Жозе Моурінью. «Інтеристи» могли забивати ще і ще. Але забили тільки раз. Смачно прикрався до м’яча Станковіч метрів з 25-30-ти і влучив прямо у «дев’ятку».

Як це не дивно для футболу такого рівня, але ще за хвилин 10 до фінального свистка трибуни спорожніли ледь не на половину. Річ у тім, що номінальним господарем дербі були футболісти «Мілана», і вболівальники цієї команди мали право на три чверті квитків на гру. Але в підсумку такої ганьби вони перенести не змогли.

Голом престижу команда Леонарду так і не розродилася. Та й шансів, за великим рахунком, не було. Ну що, «Інтер» – один з лідерів, а «Мілан» – такий собі середнячок Серії А.

«Мілан» – «Інтер» – 0:4 (0:3)

Голи: Мота (29), Міліто (36, з пенальті), Майкон (45), Станковіч ()

«Мілан»: Сторарі – Дзамброта, Да Сілва, Неста, Янкуловскі – Пірло, Фламіні (Зеєдорф, 46), Ґатузо, Роналдінью (Хунтелар, 64) – Пату, Бор’єло (Амброзіні, 46)

«Інтер»: Жуліу Сезар – Майкон, Самуель, Лусіу, Ківу – Станковіч, Мота (Мунтарі, 60), Дзанетті, Снейдер (Вієйра, 73) – Міліто (Балотелі, 79), Ето′о

Попередження: Фламіні (6), Ґатузо (35) – Самуель (34), Ківу (81)

Вилучення: Ґатузо (41, друга жовта)

Арбітр: Масіміліано Велотто

За матеріалами: turnir.com.ua