• «Шахтар» здобув непросту перемогу в Сімферополі

  • Микола Сініченко | Велика Епоха
    Субота, 15 жовтня 2011 року

Донецький "Шахтар" лише в доданий час зміг вирвати перемогу в сімферопольської "Таврії".

Першими відкрили рахунок гірники, Адріано з розвороту, проштовхнув м'яч у ворота. Кримчани відквитались ще до перерви, Максим Калиниченко поборовся до кінця з захисниками, зберіг м'яч і проштовхнув на Ідахора, той скинув на Назаренка, який дальнім ударом спрямував снаряд точно в кут воріт.

Під кінець зустрічі вже в компенсований час зусиллями Шевчука "Шахтар" зміг вийти вперед, а через три хвилини Луїс Адріано забив третій м'яч.

Після матчу наставник «гірників» Мірча Луческу підійшов до арбітра зустрічі Наталії Рачинський і подякував їй за відмінне суддівство. У подарунок підніс їй величезний букет троянд. Таким чином, Мірча вибачився за свої висловлювання на адресу суддівства в Україні і, зокрема, самої Наталії після гри з «Карпатами» 24 липня.

«Таврія» (Сімферополь) - «Шахтар» (Донецьк) - 1:3

Голи: Адріано (28), Назаренко (36), Шевчук (90 +2), Адріано (90 +5)

«Таврія»: Дамір, Аделейе, Кайта (Причиненко, 90), Корнєв, Любічіч (Шиндер, 68), Ідахор, Назаренко, Монахов (к) (Галюза, 61), Путраш, Любеновіч, Калиниченко

«Шахтар»: Рибка, Ракицький, Срна (к), Шевчук, Чигринський (Фернандіньо, 67), Хюбшман (Селезньов, 62), Коста, Мхітарян (Тейшейра, 57), Жадсон, Вілліан, Адріано

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...