'Динамо' здобуває вольову перемогу в Полтаві

У 12-му турі Української Прем'єр-ліги київське "Динамо" уникнуло поразки у матчі з полтавською "Ворсклою".

Невиразна гра киян у першому таймі привела до того, що господарі першими відкрили рахунок і в цілому виглядали свіжішими. Після перерви своєчасні заміни Юрія Сьоміна вплинули на хід зустрічі, на полі грало вже інше "Динамо" і один за одним почали виникати моменти біля воріт Долганського. На 65-й хвилині зіграла зв'язка Алієв-Мілевський, Артем п'ятою скинув на Алієва і той з флангу пробив по воротах, удар голкіпер парирував, але прямо на голову на ніким не прикритого Ідейе 1:1.

Не встигли господарі оговтатись, як чергова атака киян за участю того самого Мілевського призвела до взяття воріт, цього разу Ярмоленко використав свій шанс. Господарі поля в кінці зустрічі мали кілька можливостей відігратися, але чудова гра Шовковського не дозволила їм це зробити.

Ворскла - Динамо 1:2

Голи: Краснопьоров, (36) Ідейе, (65), Ярмоленко, (69)

Ворскла: Долганський, Курилов, Даллку, Селін, Ткачук, Чеснаков, Краснопьоров (Громов, 89), Кривошеєнко (Сачко, 66), Ребенок, Янузі Безус (Маркоскі, 59)

Динамо: Шовковський, Юссуф, Бетао, Данило, Нінкович, Михалик (Ярмоленко, 46), Вукоєвіч (Гармаш, 76), Алієв, Мілевський (Алмейда, 88), Гусєв, Ідейе