«Металіст» познущався в Австрії над «Зальцбургом»

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи харківський «Металіст» практично гарантував собі вихід в наступний раунд, розгромивши на виїзді "Зальцбург" 0:4.

Харків'яни ще в першому таймі зняли питання переможця зустрічі. Ще не закінчилася перша хвилина матчу, як Тайсон вивів свою команду вперед, перехопивши необережний пас назад воротареві і переправив м'яч під дальню штангу.

Під завісу першого тайму, Джонатан Крістальдо ще двічі розписався у воротах «Зальцбурга», а вийшовший на заміну Марко Девіч, під кінець гри втікши від захисників, зміцнив перевагу 0:4.

«Ред Булл Зальцбург» - «Металіст» - 0:4

Голи: Тайсон (1), Крістальдо (37), Крістальдо (41), Девич (90).

«Ред Булл Зальцбург»: Вальке, Хінтереггер, Г. Сарате (Ліндгрен, 63), да Сілва, Янтшер (Майєрхофер, 26), Ціоммер, Швенто, Хірлендер (Пасанен, 46), Мендес, Соріано, Леонардо, Хонатан.

«Металіст»: Горяінов, Торсільері, Вільягра, Фініньо, Папа, Соса, Себа Бланко (Девіч, 75), Едмар, Тайсон (Марлос, 66), Крістальдо (Чако Торрес, 87), Клейтон.

Попередження: Клейтон (22), Фініньо (27), Крістальдо (28), Майєрхофер (37), Хінтереггер (69), Хірлендер (83), Ціоммер (85), Ліндгрен (87).