«Манчестер Юнайтед» вибив «Манчестер Сіті» з Кубка Англії

«МЮ» у матчі 1 / 32 фіналу Кубка Англії в гостях обіграв «Манчестер Сіті».

На 10-й хвилині успішна контратака «МЮ» завершилася взяттям воріт. Уейн Руні підібрав у центрі м'яч і переадресував по правому флангу на Валенсію, при цьому сам не вимикаючись, набіг в штрафний майданчик і замкнув подачу головою.

Через дві хвилини стався переломний момент для «Ман Сіті», арбітр матчу Кріс Фой вирішив, що Венсан Компані занадто грубо зіграв проти Нані і з ходу показав тому червону.

Отримавши чисельну перевагу, «МЮ» не зупинився на досягнутому, і на 30-й хвилині зміг зміцнити перевагу. Денні Велбек ударом з розвороту пробив у самий кут воріт.

На 65-й хвилині Коларов сфолив на Уелбеку і арбітр вказав на «точку». Взявся пробивати пенальті Уейн Руні, румунський голкіпер Пантілімон з ударом впорався, але Руні був першим на добиванні і головою відправив м'яч у сітку 0:3.

Господарям повернути інтригу все ж таки вдалося. Спочатку на 48-й хвилині ударом зі штрафного відзначився Коларов, а Серхіо Агуеро на 64-й хвилині скоротив розрив до мінімуму 3:2. На більше «Ман Сіті» не вистачило часу.

«Манчестер Сіті» - «Манчестер Юнайтед» - 2:3

Голи: Руні 10, Уелбек 30, Руні 39, Коларов 48, Агуеро 64.

«Манчестер Сіті»: Пантілімон, Компані, Річардс, Коларов, Лескотт, Мілнер Де Йонг (Сабалета, 46), Насрі, Сілва (Харгрівз, 82), Джонсон (Савич, 46), Агуеро

«Манчестер Юнайтед»: Ліндегаард, Джонс, Смоллінг, Евра, Фердінанд, Гіггз (Скоулз, 59) Каррік, Нані, Валенсія, Уелбек, Руні, (Андерсон, 75)

Попередження: Уелбек 35, Евра, 47, Нані 36, Фердинанд 90 +2.

Вилучення: Компані, 12.#img_gallery#