«Челсі» та «Фулхем» зіграли внічию

У матчі 18-го туру англійської Прем'єр-ліги «Челсі» на Стемфорд Брідж не зміг обіграти «Фулхем».

Першими вийшли вперед господарі, на 47-й хвилині Фернандо Торрес, який стояв спиною до воріт, прийняв м'яч і скинув під удар на Хуана Мата і той пробив повз голкіпера Девіда Стокдейла 1:0.

Однак раділи футболісти «Челсі» недовго, на 56-й хвилині Брайан Руїс низом прострілив у штрафний майданчик, де Клінт Демпсі, випередивши захисника Давида Луїса і Петра Чеха, проштовхнув м'яч у сітку воріт 2:0.

«Челсі», зігравши третю нічию поспіль, набрав 34 очки і розташувався на четвертому місці, «Фулхем» з 19-ма очками займає 13-е місце.

«Челсі» - «Фулхем» - 1:1

Голи: Мата, 47 - Демпсі, 56

«Челсі»: Чех, Давид Луїс, Босінгва, Коул (Паулу Феррейра, 81), Террі, Ромеу, Мейрелеш (Малуда, 61), Лемпард, Мата, Старрідж (Дрогба, 71), Торрес

«Фулхем»: Стокдейл, Хангеланд, Келлі, Ріїзе, Сендерос, Демпсі, Дембеле, Мерфі, Са, Фрай, Руїс (Касамі, 82)#img_gallery#