Київське Динамо поступилося в першому контрольному матчі Ференцварошу

Підопічні Олега Блохіна у своєму першому контрольному матчі на зборах в іспанській Марбельї програли угорському Ференцварошу.

На сьомій хвилині Олег Гусєв реалізував пенальті за фол на Ярмоленкові.

На 33-й хвилині угорці заробили право на кутовий, після якого і зрівняли рахунок.

На старті другої 45-хвилинки Артем Кравець вивів киян уперед, технічно перекинувши голкіпера угорців Йова.

Ференцварош оперативно відновив паритет у рахунку. Захисники залишили без нагляду Боде, який головою піймав Бойко на протиході.

Після забитого м'яча угорці, неначе окрилені успіхом, повірили у свої сили і, перехопивши ініціативу, влаштували справжню блокаду володінь Дениса Бойка.

На 75-й хвилині Денису не вдалося врятувати свою команду від пропущеного м'яча. І знову кияни пропустили після навісної подачі із флангу, Боде випередивши Віду, бездоганно пробив головою в ціль 3:2.

Наступний свій спаринг команда Олега Блохіна зіграє 21 січня з румунським Стяуа.

Динамо Ференцварош 2:3

Голи: Гусєв, 7, Кравець, 47 Оттен, 33, Беде, 55, 75

Динамо (1 тайм): Коваль, Селін, Данило Сілва, Михалик, Хачеріді, Гусєв, Гармаш, Аруна, Ярмоленко, Рубен, Безус

Динамо (2 тайм): Бойко, Тайво, Люлька, Віда, Вукоєвич, Алієв, Велозу, Богданов, Мехмеді, Кранчар, Кравець