'Динамо' відстояло перемогу в матчі з 'Волинню'

Київське "Динамо" здобуло непросту перемогу в гостьовому матчі проти "Волині" - 2:1.

Переповнений "Авангард" проводжав свою команду бурхливими оплесками. І це незважаючи на поразку від одного з грандів українського футболу. Було за що. Хлопці Кварцяного на рівних грали з киянами, але їм трохи не пощастило.

Хід гри визначили стартові 10 хвилин. Саме в цей ігровий відрізок гості забили два м'ячі, їх автором став Андрій Ярмоленко.

На початку другого тайму Мілевський і Михалик могли доводити справу до розгрому, але вони свої моменти не використали, а Скоба після кутового відразу скоротив відставання в рахунку. Далі обидві команди могли забити не один м'яч, але обмежилися трьома.