'Шахтар' здобув 25-у перемогу в донецькому дербі

Донецький "Шахтар" з рахунком 2:0 переміг "Металург" у донецькому дербі в рамках 13-го туру Прем'єр-ліги.

"Гірники" забезпечили необхідний результат до 19-ї хвилини і впевнено довели матч до перемоги.

На 9-й хвилині рахунок відкрив Дмитро Чигринський. Даріо Срна подав з кутового точнісінько на голову Дмитру і той відправив м'яч у сітку. А через 10 хвилин "Шахтар" забив другий м'яч. Вілліан прекрасним пасом вивів Алекса Тейшейру на побачення з Непогодовим. Тейшейра реалізував наданий йому шанс, пробивши голкіперу між ніг.

Господарі ще до перерви двічі могли пробити П'ятова. Втім, Танаса з вигідної позиції пробив вище воріт, а Чигринський завадив Маріо Сержіо нанести прицільний удар.

У другому таймі "гірники" віддали ініціативу господарям, зосередившись на захисті.

Тим не менше, в останні 10 хвилин матчу все той же Чіпріан Танаса міг стати рятівником "Металурга", однак спершу після удару румуна м'яч потрапив у стійку, а через п'ять хвилин Танаса програв дуель П'ятову. Свій момент не реалізував і Микола Морозюк - після його потужного удару П'ятов у стрибку перевів м'яч на кутовий.

В кінці матчу був класний момент і у "Шахтаря". Вілліан на точність бив з меж штрафного майданчика, але м'яч просвистів біля стійки.

У підсумку 0:2 - 25-та перемога "Шахтаря" у донецькому дербі в рамках чемпіонату України.