Дніпро програв Ворсклі

У рамках 23-го туру чемпіонату України з футболу дніпропетровський Дніпро з рахунком 1:2 програв полтавській Ворсклі.

Джуліано забиває єдиний гол Дніпра у ворота Ворскли. Фото: fcdnipro.ua
До очного поєдинку команди підходили в різному психологічному та кадровому стані. Дніпро не міг розраховувати на таких ключових гравців, як Ротань і Зозуля, а також під питанням була участь Євгена Коноплянки. У свою чергу, Ворскла не знала смаку перемог вже цілих 8 матчів.

Початок зустрічі проходив у жорсткій обопільній боротьбі, але небезпечних моментів не було. Гості абсолютно ні в чому не поступалися господарям, тим самим показуючи, що приїхали не відбиватися, а добути таку довгоочікувану перемогу. Свого полтавчани досягли вже на 21-й хвилині матчу — це Маркоскі прорвався по правому флангу і прострілив у центр штрафної площі, де захисник Мазух зрізав м'яч у свої ворота, перекинувши свого ж воротаря.

Пропущений гол став немов «холодним душем» для футболістів Дніпра. У грі господарів відчувалася нервозність, а також їм ніби не вистачало останнього пасу, останнього точного завершального удару.

До півгодини гри Дніпро прийшов у себе, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. На 31-й хвилині після удару Матеуса м'яч влучив у стійку, після чого «круглого» у ворота добив Євген Селезньов, проте арбітр зафіксував сумнівний офсайд. Продовжуючи натиск до перерви, господарі створили ще парочку небезпечних моментів, але у всіх випадках гостей виручав воротар Долганський.

Після перерви підсилити гру господарів вийшов Євген Коноплянка, що залікував травму, а газон Дніпро-Арени почав заливати проливний дощ з грозою, що ускладнювало завдання Дніпра завоювати три очки.

На 49-й хвилині Ворскла могла забити другий гол — після подачі Маркоскі м'яч відлетів на голову Громову, однак молодий футболіст не зумів влучити у порожні ворота.

Через пару хвилин вже Євген Селезньов вийшов на ударну позицію, але потрапив у воротаря. Варто відзначити, що голкіпер гостей сьогодні провів один зі своїх найкращих поєдинків.

Основний час матчу невблаганно спливав для футболістів Дніпра, а гості й надалі грали в свою гру, нав'язуючи дуже багато боротьби. Добре діяв на фланзі полтавчанин Ребенок, раз за разом прориваючись по правому краю воріт Дніпра. Черговий такий його прорив-простріл призвів до взяття воріт Дніпра на 83-й хвилині матчу. Це Артем Громов, випередивши Мандзюка, переправив м'яч у сітку.

Могла Ворскла зробити рахунок і великим — не врятуй Лаштувка Дніпро на 89-й хвилині після удару від Кривошеєнко.

В компенсовані хвилини зустрічі Дніпро таки спробував проявити характер, і частково йому це вдалося. Джуліано в ударній зоні зіграв у стінку з Матеусом і хльостким ударом відправив м'яч у ворота Долганського.

У підсумку 1:2 на користь гостей, що значно скорочує шанси Дніпра поборотися за срібні медалі чемпіонату.

Дніпро — Ворскла 1:2

Голи: Джуліано, 91 — Мазух, 21 (автогол), Громов, 83

Дніпро: Лаштувка, Федецький, Мазух (Кулаков, 61), Мандзюк, Стрініч, Канкава (Шахов, 6; Коноплянка, 46), Джуліано, Кравченко, Калініч, Матеус, Селезньов.

Ворскла: Долганський, Пердута (Курилов, 85), Ткачук, Даллку, Лагос, Чеснаков, (Кривошеєнко, 84), Куценко, Маркоскі, Сілюк (Сапай, 64), Громов, Ребенок.