Україна не без проблем переграла збірну Молдови з футболу

У відбірковому матчі на Чемпіонат світу-2014 збірна України не без проблем узяла три очки в домашньому матчі з командою Молдови.

Перший тайм пройшов у постійних атаках збірної України, проте пробити воротаря молдаван Станіслава Намашко вдалося лиш у другій половині зустрічі.

На 61-й хвилині Роман Зозуля після флангової подачі точно скинув м’яч головою на свого приятеля і партнера по команді Андрія Ярмоленка, і той в один дотик акуратно поклав м’яч у дальній кут.

За дев’ять хвилин українці знову змусили команду Молдавії починати із центру. Гусєв подав кутовий точно на Хачеріді, що підключився до атаки, і центрбек Динамо спокійно головою відправив м’яч у сітку.

У молдавської збірної весь матч у нападі не виходило абсолютно нічого, але повернути інтригу в матчі їм все-таки вдалося чи не єдиним ударом у ствір воріт П’ятова.

За 10 хвилин до кінця основного часу Суворов, отримавши м’яч на підступах до штрафного, не став довго думати, а класним дальнім ударом закрутив снаряд у дальній кут — 2:1.

Фінальний свисток зафіксував заслужену перемогу підопічних Михайла Фоменка. Збірна України після 5 матчів має у своєму активі 8 очок і посідає 3-е місце у групі H.

Наступний свій поєдинок українські футболісти проведуть 7 червня проти лідера групи — команди Чорногорії.

Україна — Молдова — 2:1

Голи: Ярмоленко, 61, Хачеріді, 70 — Суворов, 80

Україна: П’ятов, Шевчук, Федецький, Хачеріді, Кучер, Степаненко, Тимощук, Гусєв (Гречишкін, 90), Ярмоленко, Зозуля, Селезньов (Безус, 62)

Молдова: Намашко, Булгару, Єпуряну, Головатенко, Бордіян, Георгія, Дєдов (Суворов, 78), Іоніце, А.Пащенко (Оніце, 67), Бугайов (Дорош, 69), Сидоренко

Попередження: Селезньов — Георгієв

Вилучення: Степаненко, 90+3