ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ваха, що програв Кличку, скоро знову допустять до боїв

Велика Епоха
Польський боксер Маріуш Вах, який програв бій Володимиру Кличку, нарешті, після 8 місяців дискваліфікації, повернеться на боксерський ринг, повідомляє «Краківська газета».

Володимир Кличко — Маріуш Вах. Фото: Martin Rose, Joern Pollex/Getty Images Sport
Володимир Кличко — Маріуш Вах. Фото: Martin Rose, Joern Pollex/Getty Images Sport
33-річний спортсмен був дискваліфікований рішенням німецької федерації боксу (BDB) у листопаді за вживання наркотиків і оштрафований на €10 тис. Ваху надали випробувальний термін до 10 липня.

Польський гігант зазначив, що весь цей час не розслаблявся і посилено тренувався з новим польським тренером молодого покоління Пітером Вільжевські. Вах не виключає, що зможе повернутися на ринг вже у квітні.

Раніше в інтерв'ю «Краківській газеті» Вах зізнався, що приймав допінг вінстрол неусвідомлено. Цей препарат стимулює зростання м'язової маси і підсилює міць удару.

«Швидше за все, допінг довгий час мені вводили тренери. Я проведу власне розслідування, але не хочу виносити це на публіку. Крім двох основних моїх тренерів в підготовці до бою мені допомагали багато фахівців. Я точно не знаю, чим саме вони займалися», ― коментував раніше можливість неусвідомленого прийому допінгу спортсмен.

Нагадаємо, позитивний результат допінг-проби у Маріуша Ваха було виявлено організаторами Дюссельдорфського боксерського поєдинку 10 листопада 2012 року, після бою з українським боксером Володимиром Кличком. У польського спортсмена була виявлена мінімальна доза забороненої речовини.