'Барса' без Чигринського сильніша за 'Расинг'

"Расинг" попри статус незручного для каталонської "Барселони" суперника абсолютно не мав шансів на позитивний для себе результат у домашній грі з "блаугранас". Впродовж семи хвилин гості вирішили долю поєдинку.

Відкрив рахунок Златан Ібрагімович головою переправивши м'яча у ворота після навісної передачі Ліонеля Мессі - 0:1. Через чотири хвилини аргентинець відзначився уже сам обігравши захисників "Расинга" і не залишивши жодних шансів Тоньо - 0:2. І нарешті Піке отримавши передачу п'ятою від Ібрагімовича ще до перерви робить рахунок 0:3.

У другому таймі суперники обмінялись голами. Спочатку дубль зробив Мессі і з п'ятьма м'ячами в активі вийшов у лідери серед бомбардирів чемпіонату Іспанії - 0:4. Гол престижу у гостей красивим ударом на свій рахунок записав Серрано - 1:4. "Барселона" набирає 12 очок і знову очолює турнірну таблицю чемпіонату Іспанії.