«Динамо» стартувало в Лізі чемпіонів з перемоги! ФОТООГЛЯД

У середу були зіграні матчі 1-го групового турніру Ліги чемпіонів серед команд груп «E» - «H». В одному з них київське «Динамо» обіграло на своєму полі казанський «Рубін» - 3:1.

Перший тайм явного фаворита у грі не виявив. «Рубін» вміло та злагоджено діяв в обороні і не дозволив динамівцям вести свою гру. Особливо безпорадно виглядали фланги киян, на яких діяли Ярмоленко і Шевченко. Мілевський, опинившись на голодному пайку, змушений був самостійно добувати м'яч у середині поля, але, зрозуміло, не мав шансів поодинці пробитися звідти до штрафної зони гостей. Як результат, моментів біля воріт казанців не виникало взагалі! А от помилка Нінковича на 25-й хвилині виявилася фатальною: Мілош сфолив у 23-х метрах від воріт  Динамо», і Домінгес майстерно виконав штрафний, відіславши м'яч у праву від Шовковського «дев'ятку» - 0:1. Втім лише через п'ять хвилин Нінкович мав прекрасний шанс виправитися, але не реалізував вихід один на один з воротарем «Рубіна». За той час першого тайму, що залишився, динамівці провели лише парочку потенційно небезпечних атак, але на завершальній стадії створити фактичну загрозу воротам казанців так і не змогли.

Після перерви «Динамо» почало діяти набагато рухливіше та агресивніше, що моментально вплинуло на хід гри. Перевага киян була більш відчутнішою, і, нарешті, з'явилися небезпечні моменти біля воріт «Рубіна». Але лише на 71-й хвилині господарі досягли мети. Маграо навісив у штрафну з кутового, Шевченко продовжив передачу і Юссуф ударом головою метрів з 12-ти відправив м'яч точно у верхній кут воріт - 1:1. І практично відразу «Динамо» забив другий м'яч, але Маграо добивав його в сітку з офсайду - взяття воріт не було зараховано. Однак через десять хвилин бразилець все-таки забив за правилами! Його гарматному удару під поперечину з правої частини штрафного голкіпер гостей вже нічого не зміг протиставити - 2:1. Ну а переможну крапку динамівці поставили на 85-й хвилині: Мілевський і Гусєв переграли оборону «Рубіна» по центру. Артем уже в штрафній, у боротьбі із захисником, проштовхнув м'яч на Олега вправо і той ударом сходу забив снаряд під поперечину - 3:1 . Перемога «Динамо»!

Додамо, що в іншому матчі групи «F» італійський «Інтер» та іспанська «Барселона» зіграли в нульову нічию. Таким чином, після 1-го туру «Динамо» здобуло одноосібне лідерство в групі. У наступному турі, 29-го вересня зустрічаються: «Барселона» - «Динамо», «Рубін» - «Інтер».

«Динамо» (Київ, Україна) – «Рубін» (Росія) - 3:1

Голи: 0:1 - Домінгес (25), 1:1 - Юссуф (71), 2:1 - Маграо (79), 3:1 - Гусєв (85)

ДИНАМО: Шовковський, Єременко, Алмейда, Хачеріді, Маграо, Юссуф, Вукоєвич, Шевченко, Нінкович, Ярмоленко, Мілевський.

Рубін: Рижиков, Ансальді, Шаронов, Навас, Калешин, Семак, Нобоа, Караденіз, Рязанцев, Домінгес, Бухаров.

За матеріалами: dynamo.kiev.ua

'Динамо' (Київ, Україна) - 'Рубін' (Росія). фото: SERGEI SUPINSKY /Getty Images Sport