Касерес і Трезеґе приносять перемогу «Ювентусу» у Римі. ФОТООГЛЯД

Футболісти туринського "Ювентуса" заслужено перемогли у столиці Італії місцевий "Лаціо" 2:0.

У першому таймі спочатку активнішими виглядали господарі, згодом ініціативу перехопили гості. Загалом, матч відразу вигідно відрізнявся від першого поєдинку дня між «Ліворно» і «Міланом». Команди не дозволяли нудьгувати вболівальникам, створювали моменти, але до перерви не забивали. Хоча внутрішня напруга двобою відчувалася сповна.

Останні хвилини першої 45-хвилинки взагалі відзначилися драматизмом. Спочатку прикру травму отримав лідер «Ювентуса» Дієґу і вимушений був залишити поле.

А потім гравці «Лаціо» на другій доданій до тайму хвилині після розіграшу штрафного запхали м’яч у ворота гостей з Турина, але арбітр там якимось дивом побачив порушення правил і гол не зарахував. Рефері пішов на перерву під акомпанемент лайливих слів футболістів «Лаціо» і оглушливий свист римлян-уболівальників.

Другий тайм – і та ж картина. Тільки чим далі, тим більше відчувалося, що господарі не дуже образяться, якщо гра завершиться унічию, гостям же перемога б підходила більше. Це й визначило перебіг подій і призвело до гола захисника Касереса, який смачно приклався до м’яча, пробивши в дальній нижній кут після скидки Амаурі.

Не можна сказати, що «лаціале» не пробували відігратися, однак надмірної завзятості і значних можливостей зрівняти рахунок до завершення гри вони так і не мали. Більше того, перед самим свистком арбітра Трезеґе вдало зіграв на добиванні після того, як воротар «Лаціо» Муслера відбив складний удар Амаурі.

У підсумку – «Ювентус» зберіг впевнену ходу без втрат очок, і тепер фахівці, напевно, назвуть саме тувинців головними претендентами на перемогу в Серії А.
«Лаціо» – «Ювентус» – 0:2 (0:0)

Гол: Касерес (72), Трезеґе (90+4)

«Лаціо»: Муслера – Ліхтштайнер, Сівілья, Діакіте, Коларов – Бароніо, Маурі, Дабо (С.Індзаґі, 77), Матузалем – Крус, Фоджа (Елізеу, 80)

«Ювентус»: Буфон – Касерес, К’єліні, Леґротальє, Ґросо (Молінаро, 88) – Мело, Маркізіо, Каморанезі (Тьяґу, 69), Дієґу (Джовінко, 44) – Амаурі, Трезеґе

Попередження: Леґротальє (30), Мело (54), Касерес (60), Амаурі (88)

За матеріалами: turnir.com.ua

«Лаціо» – «Ювентус» фото: Giuseppe Bellini,Paolo Bruno /Getty Images Sport