Інтер - Барса: нульова нічия. ФОТООГЛЯД

Команди Жозе Моуріньо і Пепа Гвардіолі так і не змогли влучити у ворота один одному, даючи можливість Динамо зайняти перше місце в групі.

Із шістнадцяти стартових матчів розіграшу Ліги чемпіонів лише у двох глядачі не дочекалися забитих м'ячів. Причому вийшло якраз по одній нульовці на матч-день: у вівторок з таким рахунком зіграли Атлетіко і Апоель, а у середу - Інтер з Барселоною. Незважаючи на те, що перед другим поєдинком "динамівської" групи багато пророкували цій битві велику кількість голів, але на ділі вийшло інакше. В обох командах достатньо Майстрів з великої літери, однак забити не вийшло ані в тих, ані в інших.

"Промовчали" і Ето'О з Ібрагімовіч - хлопці, про яких перед матчем говорили і писали багато, збільшуючи напруження атмосфери перед стартовим свистком Вольфганга Штарка. Хоча моменти були! Причому коло апріорі не міг замкнутися на шведів і камерунцях. Так, уже на другій хвилині Лео Мессі вирішив потужним ударом перевірити пильність Жуліо Сезара. Через п'ять хвилин простріл з правого кута штрафного нічим не завершився - Лусіо пролетів повз м'яча, а за ним і Златан до м'яча не встиг.

На 9-й хвилині Алтинсарін вже дійсно міг забивати: прийняв м'яч на груди і пальнув вище за поперечину! Відзначаємо дії оборони міланців, оскільки швед був зразково випущений з поля зору. Завершив низку ударів по воротах Мессі, який змусив Сезара знову вступити у гру.

Інтер з хлопцями Гвардіоли діяв як мінімум на рівних, так само успішно контролюючи м'яч - рідні тіффозі до цього зобов'язували! Однак якщо брати показники небезпечних ударів, то перевага була на боці гостей. У середині тайму Міліто непогано хитнув Піке і хльостко пробив по воротах - Вальдес взяв. Барса ж могла відповісти голом, але Кейт замість удару в площину фактично незахищених воріт пробив неточно.

До кінця тайму команди обмінялися гострими ударами: "виконали" Снайдер та Анрі. Якщо голландець потужно пробив вище поперечини, то Сезару довелося вкотре своїх партнерів воістину виручати. Після перерви мало що змінилося, свідченням цього був удар того ж Снайдера поруч зі штангою. Відповідь Барселони була миттєвою, однак Алтинсарін після закидання Хаві красиво обіграти Жуліо Сезара не зумів.

В цілому, шансів вистачало в обох команд. Ближче до кінця матчу, якщо злегка поіронізувати, можна сказати, що Вальдесу вдалося навіть наздогнати Сезара за кількістю сейвів. Якщо ж кіпер каталонців м'яч не діставав - м'яч йшов вище, як це було після гарматного пострілу Станковича. Таким чином, у сітку м'яч до кінця гри так і не потрапив.

0:0 - цікавий старт групи F. Далі буде ще цікавіше, отже є сенс розглядати перший тур лише як десерт перед першою і другою стравою.

Інтер - Барселона 0:0

Інтер: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Самуель, Ківу, Мунтарі (Станкович, 62), Мотта, Дзанетті, Снайдер (Сантон, 80), Міліто (Балотеллі, 85), Ето'О

Барселона: Вальдес, Дані Алвеш, Пуйоль, Піке, Абідаль, Туре, Хаві, Кейта, Мессі, Анрі (Ін’єста, 76), Ібрагімовіч

За матеріалами: football.ua

Інтер - Барселона фото:GIUSEPPE CACACE,CHRISTOPHE SIMON /Getty Images Sport