• Оголосили ім'я найдорожчої спортсменки світу

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 6 серпня 2013 року

Російська тенісистка Марія Шарапова вже вдев'яте поспіль очолила список найбільш високооплачуваних спортсменок світу, складений журналом Forbes.Так, за рік (з липня 2012 року по липень 2013 роки) чемпіонка «Ролан Гаррос» заробила $29 млн, з них $6 млн ― призових, повідомляє сайт журналу.

Дохід від великого спорту приносить Шараповій лише п'яту частину прибутку. Як відомо, спортсменка веде успішний бізнес. Вона уклала рекламні контракти з такими компаніями, як Nike (американський виробник одягу і взуття), Sugarpova (іспанські жувальні цукерки), Samsung Electronics (корейська електроніка), Porsche (німецькі спортивні автомобілі), Head (голландське спортивне обладнання та екіпіровка), Evian (французька мінеральна вода) і Tag Heuer (швейцарський годинник).

Друге місце в рейтингу зайняла перша ракетка світу Серена Вільямс зі США з $20,5 млн. З них $8,5 млн прибутку принесли американці призи.

На третє місце з другого опустилася китайська тенісистка Лі На. За останній рік вона заробила $18,2 млн. З них лише $3,2 млн складають призи.

У той же час, доходи олімпійських чемпіонок, як і раніше, сильно поступаються заробіткам найбільш високооплачуваних спортсменів. Наприклад, лідер ТОП-2013 найдорожчих спортсменів Тайгер Вудс за останній рік заробив $78 млн, що в 2,5 рази більше, ніж Марія Шарапова, відзначає видання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...