Динамо на старті дає фору Шахтарю

У Києві завершився матч першого туру Української прем'єр-ліги, в якому Динамо не змогло переграти луцьку Волинь.

Рахунок відкрила луцька команда вже на другій хвилині поєдинку. Ерік Біквалфі віддав передачу на хід Ярославу Кінашеві, той увійшов у штрафну і м'яким ударом перекинув Шовковського — 0:1.

У середині першого тайму кияни зуміли зрівняти рахунок. Демьерсі Мбокані дав почин забитим м'ячам за свою нову команду.

У другому таймі Динамо більше володіло ініціативою, проте гравці Волині за рахунок своєї самовіддачі не дозволили киянам відсвяткувати домашню перемогу.

Нагадаємо, сьогодні Шахтар обіграв ужгородську Говерлу з рахунком 2:0, а львівські Карпати програли полтавській Ворсклі — 0:2.

Динамо — Волинь — 1:1

Голи: Кінаш 2, Мбокані 28

Динамо: Шовковський, Даніло, Хачеріді, Віда, Селін, Аруна (Бельханда, 66), Гармаш, Велозу, Ярмоленко (Гусєв, 75), Мбокані, Ленс (Дуду, 46)

Волинь: Неділько, Сімінін, Гошкодеря, Шиков, Шершун (Приндета, 64), Немчанінов, Бікфалві, Козьбан, Кінаш (Скоба 53), Бабир (Задерецький, 39), Мемешев

Попередження: Віда, Хачеріді — Шершун, Мемешев, Шиков, Приндета

Вилучення: Мемешев 90