Динамо вдруге переграло московський Спартак

У заключному матчі Об'єднаного турніру київське Динамо на своєму полі обіграло московський Спартак і зайняло підсумкове перше місце.

На 15-й хвилині кияни забили перший м'яч, скориставшись помилкою захисників москвичів. Новоспечений динамівець Джермейн Ленс запресингував Сергія Бризгалова і, відібравши м'яч, втік на рандеву з воротарем, обіграв його і відправив м'яч у порожні ворота.

Другий гол був забитий на 61-й хвилині. Дуду віддав пас у штрафну на Селіна, той прострілив з лівого краю у воротарський майданчик, де Олег Гусєв, одним дотиком подвоїв перевагу.

Гостям вдалося забити гол престижу вже у компенсований час. Селін програв повітряну дуель Ісаурральде, і той головою пробив точно в кут після подачі Комбарова.

Підопічні Олега Блохіна стали єдиною командою на турнірі, якій вдалося уникнути поразок протягом всього турніру: три перемоги і одна нічия.

Нагадаємо, матч між цими командами в першому турі також завершився перемогою киян (1:0).