• Німецька пара виграла чемпіонат світу з фігурного катання (фотоогляд)

  • П'ятниця, 21 березня 2008 року

На змаганнях у довільній програмі в парному катанні, які пройшли в середу, перемогу здобули Олена Савченко і Робін Жолкови (Німеччина), таким чином додавши до титулів дворазових чемпіонів Європи і переможців фіналу Гран-прі ще й титул чемпіонів світу.

Пари

Незважаючи на те, що прокат фаворитів турніру був далекий від ідеального (партнер припустився падіння), отриманих оцінок виявилося достатньо, щоб Олена Савченко і Робін Жолкови зуміли обійти своїх головних конкурентів Дань Чжан/Хао Чжан (Китай), які також не були бездоганними.

Не в останню чергу відіграли роль дуже високі оцінки за компоненти, отримані німецьким дуетом. Інтернаціональна пара (Олена родом з України, мати Робіна - німкеня, а батько - танзанієць), що тренується під керівництвом чемпіона світу 1997 р. Інго Штойера, впродовж усього сезону демонструє, що в плані артистизму і виразності катання їм на сьогодні немає рівних.

«Бронзу» виграла молода канадська пара Джесіка Дюбе/Брюс Девісон, які після короткої програми займали 4-е місце. З відставанням від бронзових призерів усього на 1,45 бала 4-е місце посів російський дует Юко Кавагучі/Олександр Смирнов. Єдина пара на чемпіонаті, яка виконала четверний викид, чемпіони Росії допустилися помилки на інших елементах, що позбавило їх шансів на медаль.

Жінки

Змагання серед жінок не обійшлися без несподіванок. Лідерство після короткої програми очолила дворазова чемпіонка Європи Кароліна Костнер (Італія). З мінімальним відставанням на 0,18 бала друге місце займає одна з фавориток чемпіонату срібна призерка минулого чемпіонату світу і переможниця турніру Чотирьох континентів цього сезону японка Мао Асада. Третє місце посідає Юкарі Накано (Японія).

Переможниця фіналу Гран-прі цього сезону кореянка Ю-на Кім, яка до чемпіонату розглядалася як одна з головних претенденток на «золото», допустилася падіння на лутці, внаслідок чого на цей час перебуває лише на 5-му місці.

Чемпіонка світу минулого року Мікі Андо (Японія), для якої нинішній сезон складається не кращим чином, займає лише 8-у позицію. Але, враховуючи те, що оцінки фігуристок, які зайняли з 5-го по 8-е місце розділяють лише десяті бала, боротьба в довільній обіцяє бути дуже напруженою.

Результати:

Пари (підсумкові результати):

1. Олена Савченко/Робін Жолкови (Німеччина) - 202.86
2. Дань Чжан/Хао Чжан (Китай) - 197.82
3. Джесіка Дюбе/Брюс Девісон (Канада) - 192.78

Жінки (коротка програма):

1. Кароліна Костнер (Італія) - 64,28
2. Мао Асада (Японія) - 64,1
3. Юкарі Накано (Японія) - 61,1

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...