• У Гетеборзі стартував чемпіонат світу з фігурного катання (фотоогляд)

  • Середа, 19 березня 2008 року

18 березня в шведському місті Ґетеборзі пройшов перший день змагання чемпіонату світу з фігурного катання. Цього року в турнірі бере участь рекордна кількість учасників - 203 спортсмени.

Танці

За традицією чемпіонат відкрили змагання серед танцювальних дуетів в обов'язковому танці, яким у результаті жеребкування було вибрано аргентинське танго.

У перший день змагання лідерство захопили срібні призери чемпіонату Європи цього сезону й переможці минулого чемпіонату Європи Ізабелль Делобель і Олів'є Шонфельдер (Франція), що було цілком прогнозоване, оскільки обов'язковий танець є «коником» французької пари.

Другу позицію посідають переможці турніру Чотирьох континентів канадський дует Тесса Вірту/Скотт Муар, на третьому місці - бронзові призери чемпіонату Європи російська пара Яна Хохлова/Сергій Новицький.

Американська пара Таніт Белбін/Бенджамін Агосто, що вважалася однією з головних фаворитів, у результаті падіння, допущеного партнеркою, зараз посідає лише п'яте місце, пропустивши вперед італійський дует Федеріка Файелла/Массімо Скаллі.

Нагадаємо, що в змаганнях не беруть участь чинні чемпіони Європи і переможці фіналу Гран-прі Оксана Домніна і Максим Шабалін (Росія), які вважалися одними з головних претендентів на «золото». Минулого тижня на тренуванні Максим підвернув раніше прооперовану ногу. Обстеження підтвердило надрив внутрішньої бічної зв'язки лівого колінного суглоба, внаслідок чого пара була вимушена знятися з чемпіонату.

Пари

У спортивних парах після короткої програми перше місце посідає китайський дует Дань Чжан/Хао Чжан. На другому місці з відривом 2,36 балу розташувалися Олена Савченко/Робін Жолкови (Німеччина). Дворазові чемпіони Європи, які цього сезону обіграли китайців у фіналі Гран-прі, вважалися фаворитами чемпіонату, проте помилка у стрибку, якої припустилася Савченко, не дозволила німецькій парі очолити лідерство.

Третє місце займає російська пара Юко Кавагучі/Олександр Смирнов. Продемонструвавши безпомилковий прокат, пара перевершила свій колишній кращий результат майже на 10 балів.

Увечері 19 березня відбудуться змагання спортивних пар у вільній програмі.

Результати:

Танці (обов'язковий танець):

1. Ізабелль Делобель/Олів'є Шонфельдер (Франція) - 40.73
2. Тесса Вірту/Скотт Муар (Канада) - 38.71
3. Яна Хохлова/Сергій Новицький (Росія) - 37.98

Пари (коротка програма):

1. Дань Чжан/хао Чжан (Китай) - 74.36
2. Олена Савченко/Робін Жолкови (Німеччина) - 72.00
3. Юко Кавагучі/Олександр Смирнов (Росія) - 71.42

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...