• Фехтування: Ольга Харлан стала чемпіонкою світу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 12 серпня 2013 року

Українська фехтувальниця на шаблях, багаторазова чемпіонка Європи Ольга Харлан вперше стала Чемпіонкою Світу. Це золото вона виборола на чемпіонаті світу в Будапешті (Угорщина) в п'ятницю, 9 серпня.

У бою з корейською суперницею Жион Кім українка спочатку програвала (12:14). Але в підсумку вирвала перемогу і вийшла у фінал з рахунком 15:14. Непростим виявився і її вирішальний матч з росіянкою Катериною Дяченко. Але й тут Ольга здобула перемогу. Спочатку рахунок був на користь Харлан (8:1), потім (на 12:12) він зрівнявся, і в підсумку закінчився перемогою українки з рахунком 15:12.

«Мрії збуваються. Дякую, що вірили в мене!», ― написала чемпіонка світу в соцмережі.

В інтерв'ю офіційному сайту Харлан прокоментувала: «Не скажу, що відчувала якусь напругу, я була впевнена в собі. Тепер моя мрія збулася! Що буду робити далі? Тренуватися, щоб ще перемагати, адже фехтування ― моє життя!», ― цитує «Спорт Експрес».

Зазначимо, для 22-річної шаблістки з Миколаєва це золото стало вже дев'ятою медаллю світової проби в кар'єрі.

Нагадаємо, в загальному заліку ЧС, Україна посіла четверте місце, завоювавши три медалі. Першість очолила Росія з трьома золотими, чотирма срібними і трьома бронзовими медалями.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...