• Кличко-молодший не виступить на Олімпіаді-2016

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 серпня 2013 року
Тричі чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версіями WBA, IBF і WBO Володимир Кличко не зможе поборотися на Олімпіаді-2016 ні за Україну, ні за Німеччину.
Президент Німецької асоціації боксу (DBV) Юрген Кяс (Jürgen Kyas) відзначив у четвер, що Кличко не повідомив у строк їхню організацію про свій намір представляти Німеччину на олімпійських Іграх у Ріо-де-Жанейро в 2016 році. А також про намір отримати німецьке громадянство, повідомляє RP ONLINE.
«Українці вирішили не подавати заявку на участь у програмі професіоналів Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA) і представляти DBV в січні 2014 року. Всі встановлені терміни вже минули. До того ж він не подав запит на прийняття німецького громадянства», ― сказав Юрген Кяс.
Раніше Федерація боксу України відмовила 37-річному Володимиру Кличку в можливості брати участь у AIBA в національній олімпійській кваліфікації через перевищення кількості проведених боїв на професійному рингу і через вік боксера.
В українського чемпіона була ще одна можливість виступити на Олімпіаді-2014 ― представляти на Іграх Німеччину. Але для цього йому потрібно було отримати німецьке громадянство, про що він повинен був повідомити Німецьку асоціацію до 1 серпня 2013 року.
Зазначимо, за правилами AIBA в Олімпійських іграх 2016 мають право брати участь професіонали у віці до 40 років, і які на професійному рингу провели не більше 15 поєдинків. Кличко-молодший провів їх 63.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...