ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зеленський: Якби у нас було краще озброєння, війна б уже закінчилася

Велика Епоха
Володимир Зеленський (Скриншот)

У черговому відеозверненні до країни президент Володимир Зеленський заявив, що якби Україна мала доступ до більш досконалої зброї, "порівняної з тією, яку використовує Росія, ми б уже закінчили цю війну".

Зеленський у своїх інтерв'ю та переговорах із демократичними світовими лідерами говорив, що "несправедливо, що Україна досі змушена вимагати те, що її партнери запасали роками".

Він стверджує, що якщо ці країни мають зброю та боєприпаси, необхідні Україні, "їх моральний обов'язок — допомогти захистити свободу, врятувати життя тисяч українців".

Український лідер додав, що якщо його країна отримає обіцяну зброю найближчими тижнями, це врятує життя тисяч людей.

Водночас він повідомив, що інтенсивність російського обстрілу в Харкові, Донбасі та Дніпропетровській області зросла, причому під приціл потрапляють навіть цивільні будівлі.

"Доля щонайменше десятків тисяч жителів Маріуполя, які раніше були переселені на контрольовану Росією територію, невідома", — сказав Зеленський у своєму відеозверненні.

Нагадаємо, що Міністерство оборони Росії висунуло новий ультиматум українським військам, які утримують обкладене місто Маріуполь, - скласти зброю.